Seminarium Duchowne sw. Cyryla i Metodego w Krakowie

Aktualności

Piesza Pielgrzymka

Pielgrzymka do Siedlca

W sobotę 25 maja wraz z siostrami ze Zgromadzenia Najświętszej Duszy Chrystusa Pana (Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana jest wspólnotą zakonną działającą apostolsko w Polsce, w Afryce i w Ameryce Północnej, założoną w XX wieku przez Sługę Bożą Matkę Paulę Zofię Tajber. Celem Zgromadzenia jest szerzenie kultu Najświętszej Duszy Jezusa oraz troska o ludzkie dusze) uczestniczyliśmy w II Pieszej Pielgrzymce z Krakowa do Siedlca k. Krzeszowic, gdzie 28 V 1963r. zmarła Sł. B. Paula Zofia Tajber - Założycielka Zgromadzenia.

Pielgrzymka ta była zarówno dziękczynieniem za dar Jej życia jak i prośbą o Jej beatyfikację. Na szlaku pątniczym polecaliśmy także intencje naszych serc, prosiliśmy Pana Żniwa o nowe powołania do naszego Seminarium. Oprócz charakteru modlitewnego, pielgrzymka jest czasem zawierania nowych znajomości. 26-kilometrową drogę zakończyliśmy modlitwą i agapą w ogrodzie klasztoru w Siedlcu.

 

Więcej zdjęć pod linkiem: 

https://photos.google.com/share/AF1QipPM96HQGN-PGtems0bhswlcnQ-7PIUW98ubykvcHUQMI-ZskZkKyrhJoLnphvoaMQ?key=NG5jRlZySXRkZVFDT2phQlZvSFZaTHFLWV81cThn